Cesur Ve Güzel Oyuncularıyla Özel Röportaj

Cesur Ve Güzel başlamasına gün saymaya devam etmektedir. Bu haftanın perşembe gününde Star’da, yayınlanacağı ilk bölümüyle büyük ses getireceğine inanmaktayız. Henüz tanıtımlarıyla bile büyük yankı getirmeyi başarırken sosyal medyanın en fazla merak edilen, konuşulan projesi haline gelmiştir. Böylesine büyük ilgi olunca haliyle oyuncularımızla özel röportaj yapılarak, hayranlarına daha fazla bilgi verilmesi istenilmiştir.

cesur ve güzel röportaj

Öncelikle karşımıza deneyimli oyuncu Tamer Levent’i, alarak hikayenin ana karakterlerinden birisi olan Tahsin, hakkında bazı açıklamalar yapmıştır. “Korludağ’nın, ileri gelen isimlerindendir. Lafına laf katılmasını sevmez, kasabasında kurduğu sistemi olduğu gibi yürütmektedir. Buna karşı gelebilecek henüz kimse olmadığından kendi imparatorluğunu ilan etmiştir. Cesur’un, kasabaya yerleşmesiyle Korludağ’da, her şeyin değişmeye başlayacağına tanıklık edeceksiniz. Aralarında ise sürükleyici bir savaş başlayacaktır. Geçmişe dair sırlar, eski mevzular böylelikle açığa çıkacaktır, demiştir.” Aynı ekipte çalıştığı diğer oyuncular hakkında ise hepsinin ayrı bir özelliği olduğu bir Televizyon serisi için ise enteresan oyunculuk deneyimlerinin yaşandığını belirtti.

Sezin Akbaşoğulları, ise Cahide karakteri hakkında konuştu. “Korludağ, ailesinin gelini, hırslı ve istediğini elde etmek için yapacaklarından çekinmez. En büyük isteği çocuk sahibi olmak, karakterininde en sevdiği özelliği hırslı, istediğini yapabilecek birisi olduğundan epey sevdiğini söyledi.” Set hakkında ise herkesin profesyonal olduğunu, özellikle atmasforin mükemmeliğinden herkesin işine adapte olduğunu açıkladı.

Geriye kalan diğer oyuncularımızın röportajlarını ise videomuzdan seyredebilirsiniz. Cesur Ve Güzel izle 10 Kasım’da sizlerle!

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir