Cesur ve Güzel Oyuncuları

Cesur Ve Güzel Oyuncularının son halini haberimizin devamından ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Ali Bilgin’in, yönetmen koltuğuna oturduğu Ece Yörenç’in, kaleminden yazılan senaryosuyla 10 Kasım Perşembe günü başlayacak dizimizin ana karakteri olan Cesur’un, gözünden yaşanacak büyük intikamının öyküsünü ele alacaktır. Tahsin Korludağ’nın, geçmişinde ki babasına yaptığı kötülüğün bedelini ödettirecektir. Tek hesaba katmadığı olay ise Sühan’la, karşılaşarak ona aşık olması olacaktır. Bunda onu intikam, aşk arasında ki kalarak bir seçim yapması gerekecektir.

Cesur Ve Güzel Karakterleri, Oyuncularının Bilgileri

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur Alemdar)

Korludağ’ya, yerleşmesi büyük ses getirecektir. Yakışıklığından öte içinde yatan büyük gizemi dikkatları üzerine toplamaktadır. Onun tek arzusu babasının Tahsin, tarafından çalınan hayatının intikamını almaktır. Bunun için ilk olarak Korludağ’nın, bütün sistemini değiştirmeye çalışacaktır. Aşk ve paradan önce her zaman planlarını önde tutacaktır. Tek sorunu ise söz geçiremediği kalbini Sühan’a, kaptırmasıyla başlayacak.

cesur ve güzel cesur alemdar karakteri

Tuba Büyüküstün (Sühan Korludağ)

Tahsin’in, göz bebeği, en kıymetlisi olan kızıdır. Dışardan bakıldığında güzel, sevimli karakteriyle ön plana çıkmakta ama, damarına basıldığında ise dikenlerini çıkartıp, saldırmaktan kesinlikle sakınmaz. Sonuçta onda bir Korludağ’dır. Onun hayatının değişimi Cesur’la, tanışmasıyla başlar. Hissetmediği duyguları açığa çıkına bu gizemli adamı çözmek için büyük çaba gösterir. Gizemlerini bulduğunda ise kendi ailesinin geçmişteki sırlarını da açığa çıkaracaktır.

cesur ve güzel sühan korludağ

Tamer Levent (Tahsin Korludağ)

Korludağ’nın, kurucusudur. Üstelik en fazla toprak sahibi olup, sözü ilk geçen kişidir. Ailesini büyütmek için büyük çaba gösterir, önüne çıkabilecek engelleri, insanları gözü kırpmadan harcayabilmektedir. Resmen kendi imparatorluğunu kurmuştur. Cesur’un, sistemine karşı gelmesinden pek hoşnut değildir. Aralarında büyük savaş başlamıştır. Yine de onun mertliğinden etkilenmiş, mücadele etmesi hoşuna gitmiştir.

cesur ve güzel tahsin korludağ

Devrim Yakut (Mihriban)

Mihriban, kasabamızın Tahsin’den, sonra gelen en güçlü kişisidir. Zamanında ikisi evlenmek üzeri anlaşmışlardır. Yalnız Tahsin’in, onu nikah masasında bırakarak başka kadınla evlenmesini yıllar geçse de yine hazmedemediği bir travmasıdır. Cesur’un, Korludağ’ya, yerleşmesiyle Tahsin’e, açtığı savaşın farkına varır. Kendisine böylelikle bir müttefik bulmuştur. İkisi birlik olarak, sonunda Tahsin’e, karşı duyduğu öfke, intikamını almak için elinden geleni yapacaktır.

cesur ve güzel mihriban

Erkan Avcı (Korhan Korludağ)

Taner’in, erkek evladıdır. Asla hayalinde ki erkek çocuğu olmayı başaramamıştır. Korhan, ise bunun farkında olarak büyümek zorunda kalmıştır. Günün birinde eşi Cahide, hamile kaldığında birden babasının göz bebeği olacaktır.

cesur ve güzel korhan korludağ

Serkan Altunorak (Bülent)

Mihriban’ın, göz bebeği biricik oğludur. Sühan’la, yıllara dayanan arkadaşlığı sonrasında sevgili olarak, birbirlerine aileler arasında evlenme sözü vermişlerdir. Hırslı kişiliğiyle her türlü entrikayı çevirebilecek birisidir. Cesur’un, hayatlarına girdiği anda Sühan’ı, kaybedeceğini anlamıştır. Cesur, en büyük düşmanlarından birisi olacak.

cesur ve güzel bülent

Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ)

Korhan’ın, evlendiği kadındır. Hayalinde büyük oyuncu olmak vardı ama, başaramamıştır. Sonunda hak ettiği hayatı Korhan’la, evlenerek kazanmıştır. Tahsin, ölmesini en çok arzulayanlardan birisi, gerekirse kendi elleriyle dahi yapmaya razıdır.

cesur ve güzel cahide korludağ

Nihan Büyükağaç (Adalet)

Korludağ’nın, en bilge, iyi birisinden tekidir. Eczane sahibidir insan canlısı, çoğu kişi tarafından sevilmektedir. Özellikle Tahsin, Sühan’ından sonra en fazla değer verdiği kadındır. Tahsin’e, duyduğu aşk onu mutsuz etmektedir, her zaman ikinci kadın olmak zorunda kalmıştır. Cesur’un, gelmesiyle Tahsin’in, büyük sırrı olduğunu öğrenecek, bunun peşine düşecektir..

cesur ve güzel adalet

Fırat Altunmeşe (Kemal)

Korludağ’nın, seyisidir. Çiftlikte çalışmaktadır ama, günün birinde Tahsin, tarafından işinden kovulur ve kimsenin ona iş vermemesi yönünden tehdit etmiştir. Cesur, imdatına yetişerek ona yanında iş ayarlar ve zaman içerisinde aynı çiftlikte yaşamaya başlayarak, ikili birbirlerinin en büyük dostu olurlar.

cesur ve güzel kemal

Irmak Örnek (Şirin)

Tahsin’in, sağ kolu ve pis işlerini yapmaktadır.

cesur ve güzel şirin

Gözde Türkpençe (Banu)

Cesur, tek sırrını bilen kişidir. Avukatı olup, ona haklı intikamında yardım edecektir. Cesur’la, geçirdikleri zamanlar, ortak sırları ona karşı itecek, aşık olacaktır. Yalnız Sühan’la, yakınlaşmaları büyük kıskançlık duymasına sebep olur.

cesur ve güzel banu

Işıl Dayıoğlu (Reyhan)

Tahsin’in, hizmetçisi.

cesur ve güzel reyhan

Zeynep Kızıltan (Hülya)

Hülya, hayat kadınıdır. Cahide, ile anlaşması var. İkisi de arzusunu kurduğu lüks hayatı yaşamanın peşindedir.

cesur ve güzel hülya

Cansu Türedi (Necla)

Adalet’in, eczasında çalışmakta olan tatlı mı tatlı yardımcısı.

cesur ve güzel necla

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir