Cesur Ve Güzel İnternete Özel Fragman!

Cesur Ve Güzel İnternete

Cesur Ve Güzel İnternete Özel Fragmanı yayınlanmıştır. Tanıtım içeriğinde ise Cesur, Sühan’ın bir telefon konuşmalarına şahit oluyoruz. Kasabaya yerleştirmesiyle bütün düzeni alt üst eden Cesur, başlangıçta ki bütün planlarını gerçekleştirmiştir. Kaleyi içten fethetmeyi, Tahsin, en değerlisini de elinden almak için Sühan’la, yakınlaşmaktan kaçınmamıştır. İntikamı, hayatında ilk kez kadına karşı derin duygularının beslemesi arasında sıkışıp, kalmıştır. Her ne kadar duygularını kapatıp, babasının intikamı için yoğunlaşsa da Cesur’un, tek zaafı ise Kalbidir. Sühan, kalbine girmeyi başarmıştır!

Cesur Ve Güzel Dizisi 1.Bölümüyle yarın buluşuyoruz. Yeni Fragmanla beraber aileleri, savaşı arasında kalan büyük aşkı yaşatacak karakterlerimizin hikayesini ele alacaktır.

Cesur Ve Güzel 1.Bölüm İnternete Özel Fragman

About cesurveguzel

1 Comment on “Cesur Ve Güzel İnternete Özel Fragman!”

  1. Adsız

    FUUUYT FUUUU! 3.BÖLÜM 3. FRAGMAN SÜPER! 39 BÖLÜM NELERLE DOLU ACABA?! AYNI ZAMANDA İBRETLİK BİR HİKAYE BİZİ BEKLİYOR HERHALDE GİZEMLİ HEMEN HERŞEYİ İLK BÇLÜMLERDE ANLADIK SANIYORUZ AMA HİÇTE ÖYLE DEĞİL İNSANA HAYRETLİK BİR HAZ VERİYOR GİZEM= HEMEN YANIT VE YİNE GİZEM MÜKEMMEEEL!TUBA HANIMIN DEDİĞİ GİBİ BEN DE SÜHANI TANIMAYA ÇALIŞIYORUM DİYOR VALLA BRAVO HAKİKATEN ENTERESAN.DİZİDE HAFİF ÇEKİM FASOLARI OLSADA GİDİŞAT O FASOLARI ÖRTÜYOR. UKALALIK YAPMAK NE İSTERİM NEDE HADDİME KALMAZ YİNE HADDİM OLMAYARAK BİR KAÇ TAVSİYEDE BULUNABİLİRMİYİM?HOŞ SENARYOYU DEĞİŞTİRİN DEMİYORUM AMMA LÜTFEN BEKLENTİLERİDE GÖZ ÖNÜNE ALIN BİRKERE BU VE BUNUN GİBİ ROMANTİK DRAMA TİPİ DİZİLERDE NE OLURSA OLSUN KÖTÜLER ENİNDE SONUNDA MUHAKKAK KAYBETSİN LÜTFEN!AMA: HAYATTA ÖYLE OLMUYOR DEMEYİN İNSANLAR HEP HAYAL DÜNYALARINDA BİR ADALET DUYGUSU BESLER VARSIN GERÇEK HAYATTA ÖYLE OLMASIN YOK HEP TAM ADALET TECELLİ ETMİŞ OLSAYDI BU DÜNYADA= CENNETE NE GEREK VARDI? AMAÇ İNSANLARA BİR TUTAM HAZ VE MUTLULUK VERMEK DEĞİLMİ?AMA DERSENİZKİ BEN ONU BUNU BİLMEM BİZİM SANAT ANLAYIŞIMIZ BU İSTER KABUL ET İSTER ETME EHHH O ZAMAN BENDE BOŞUNA YORUM YAPMIŞ OLURUM KURU KURU AAA NE GÜZEL VAYBE FALAN FİLAN…DİZİDE TUBA FORMA GİRİYOR.CESUR SÜPER. YA GERÇEKTEN KARAKTERLER TAM ROLUNÜ YAPIYOR FAZLASIYLA.. AHADA ŞİMDİ AKLIMA GELDİ BU SÜHANIN BABASI YETİMHANEDEN GELMİŞYA ONUN YETİMHANEYE DÜŞMESİNEDE CESURUN DEDESİ SEBEB OLMUŞTA TAHSİNDE CESURUN YAPTIĞI GİBİ GASBEDİLEN HAYATINI GERİ ALMIŞ OLMASIN SAKIN OF YA NE HARİKA BİR GİDİŞAT OLUR HEE! HEY YÖNETMEN ÖYLEMİ YOKSA SÖYLESENE KİMSEYE SÖYLEMEM LAN! HAH HAH HAAAA! (ŞAKAYDI ANLIYORSUNUZYA) GERÇEKTEN ŞU AN KENDİ KENDİME ÖYLE GÜLÜYORUM Kİ! CİDDİYET LÜTFEN! OK. OKEY! BİR ÖNERİ:TUBA İLE KIVANÇ'IN BERABER OLDUĞU MACERA ROMANTİZM DRAMA VE KOMEDİNİN BİR ARADA HARMANLANDIĞI İKİSİ EVLİLER VE İKİSİDE BERABER ÇALIŞAN ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU OLAN AYNI ZAMANDA İNSANLARA YARDIM ETMEYİ SEVEN GÜZEL ÇİFTİMİZ DEĞİŞİK OLAYLARLA YURDUN DEĞİŞİK YER VE İNSANLARIYLA BAŞTA SÖYLEDİĞİM GİBİ İÇİNDE ROMANTİZM DRAMA KOMEDİ VE AKSİYON MACERA DOLU DEĞİŞİK OLAYLARLA KARŞI KARŞIYA KALSALAR VE BİRBİRLERİNE OLAN GÜVEN VE SEVGİ BAĞI HER GÜÇLÜĞÜ GEÇMELERİNDE KENDİLERİNE REHBER OLSA NE SÜPER OLUR AMA. ZİRA KIVANCIDA TUBAYIDA SEVMEYEN YOKTUR HERHALDE KAPRİSLİ TİPLER HARİÇ TABİ! HATTA İLK BÖLÜMDE BEKAR OLSALAR VE BİR OLAYIN KESİŞTİĞİ BİR YERDE YOLLARI KESİŞSE TAM ARADIĞI EŞİNİ BULMUŞ OLSALAR İKİSİDE= LÜTFEN BUNU Bİ DÜŞÜNÜN DERİM OLMAYACAK GİBİ DEĞİL EĞER UMDUĞUM GİBİ YAPAR VE KONULARI ROMANTİZM DRAMA AKSİYON KOMEDİ HARMANLAMASIYLA ÇEŞİTLENDİREBİLİRSENİZ YLLARCA İNSANLARIN HAYATLARINDA BİR İZ BİRAKIR AMAÇTA BU DEĞİLMİYDİ ZATEN? TABİ BUNA TUBA KIVANÇ NE DER ONU BİLEMEM BU İKİLİDEN BİRİ DEĞİŞİRSE ZANNETMEM Kİ TUTAR İKİSİ BİRLİKTE OLMALI ÇÜNKİ CESUR VE GÜZELDEKİ BİR YÖN BUNU GÖSTERİYOR BANA. TABİ BEN AMATÖR ÇIRAĞI BİLE OLAMAM SİZİN YANINIZDA AMA Bİ DÜŞÜNMEYE DEĞER HERHALDE? BENDEN BU KADAR UKALALIK ETMEMİŞİMDİR İNŞAALLAH! HOŞ OLUN HOŞCA KALIN! HOŞ OLANLARA SELAM OLSUN!

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir