Cesur Ve Güzel 3.Bölüm Neler Oldu (24 Kasım Perşembe)

Cesur Ve Güzel 3.Bölüm (24 Kasım Perşembe) Neler Olacak?

123
Çiftimiz daha fazla yakınlaşıyor! Bolca romantik sahnelerin yer alacağı yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemekteyiz. Sühan, bir türlü yenemediği şüphelerin arkasından giderken Cesur’un, bilinmedik tarafını keşfedecektir. Bunda hayranlığını daha fazla artırırken, ikili arasında akşam yemeğinde sürpriz yakınlaşma gerçekleşecek. Artık birbirlerine daha yakınlar, yavaştan güven unsuru da çözülmekteydi. Tam anlamıyla Cesur, istediği gibi bütün olaylar şekillenmeye başlıyor.

Cahide’nin, yalanı ortaya çıkmasıyla zor durumdadır ama, Hülya, ile oyunlarına hala devam edecektir. Tahsin, Mihriban arasında ki gerginlik bir türlü son bulmuyor. Mihriban’ın, sert çıkışmasının bedelini ödettirmek isteyen Adalet, bunu gurur meselesine çevirmiştir. Tahsin’den, cezalandırması için yardım ister.

Cesur, kalbinin sesine engel olamamaya başlıyor. Aslında planında Sühan’ı, elde ederek Tahsin’e, daha fazla yakınlaşmaktır ama, duygusal tarafına engel olamayacağını keşfeder. Bunda planını hızlandırmasına karar vermesine neden olur.

3.bölüm

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir