Cesur Ve Güzel 2.Bölüm Özeti(17 Kasım Perşembe)

Cesur Ve Güzel 2.Bölüm (17 Kasım Perşembe) Neler Olacak?

12

Yangından son anda Cesur, tarafından kurtulan Tahsin, artık canını yakınlaşmaya çalışan en büyük düşmanına borçludur. Cesur, yangın sonrasında istediğinin daha fazlası gerçekleşmiştir. Üstelik Korludağ, ailesinde artık bir masa ona açılacaktır. Sühan, ise hayranlığı giderek artmaya başladığı Cesur’a, karşı koyulmaz duyguları giderek yoğunlaşmaktadır.

Sühan, artık hislerini sorgulamaya başlamıştır. Bülent’e, olan duygularından emin olmadığı, üstelik gizemli adamın cazibesine engelleyemediğinden biraz ikilimde kalarak, dengesini şaşırmasına neden olur. Cahide, ateşle oynamaya başlıyor. Yaşanan son olayları kendi yararına dönüştürmek için harekete geçmiştir. Bülent’in, ona büyük sır vermesini kendine önemli güç haline getirecektir. Yalnız tek hatasında Korludağ, kasabasından kovulacağının farkındadır, daha dikkatli ve tehlikeli birisi haline gelmiştir.

Sırlar yine ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Adalet, Tahsin’in arasında ki merak edilen sırrı Mihriban, çözmek için canını, dişini ortaya koyacaktır. Sonunda Cesur’un, beklediği gelişme Sühan, tarafından gelişir. Artık duygularını açığa çıkararak Cesur, takip etmeye başlamıştır. Her ne kadar iki defa can borçlu olsa da gizemli adamın içinde ona karşı kötü olaylar yaşadığı hissini bir türlü atamamıştır. Çareyi takip etmekte bulurken Cesur, gizemini çözmeye çalışırken büyük tuzağa düştüğünün farkındadır.

2.bölüm

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir