Cesur Ve Güzel 1.Bölüm Neler Oldu(10 Kasım Perşembe)

Cesur Ve Güzel İlk Bölümü, Cesur Ve Güzel 1.Bölüm (10 Kasım Perşembe) Neler Olacak?

12

Ece Yörenç’in, yazdığı Geçmişe dayalı sürükleyici intikamı konu haline alan Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, bir araya getiren yılın dizisi başladı! Cesur, hayatında en değer verdiği adamın hayatını çalan Korludağ’nın, sahibi Tahsin’in, hayatını mahvetmek için kasabasına yerleşiyor. Babasından miras kalan çiftliğine yerleşerek artık hayatını orada sürdürecektir. Gelişi büyük ses getirerek herkes tarafından merak edilen, gizemli adam haline gelecektir. Yakışıklılığıyla gözleri ışıldatmakta olan Cesur, adımını Korludağ, atar atmaz olaylar peşinden gelecektir. Sühan, adında güzeller güzeli kızın kontrolden çıkmış atın sürücülüğünü yaparken görür. Onu kurtarmak için arkasından jeepiyle takip eder, bunu başarır. İlk gördüklerinde birbirlerine büyük duygu, çekim hisseden karakterlerimiz artık kaderleri birbirlerine bağlanmışlardır.

Cesur, aklından bir türlü çıkmayan Sühan’ı, araştırmaya başlar. Tahsin’in, kızı, en değerlisi olduğunu öğrenerek ilk olarak zayıf noktasını ele geçirmeyi planlar. Böylelikle Sühan, kendisine aşık etmeye çalışacaktır. Yalnız onun tek zaafı ise kalbine geçiremediği söz olacaktır.

Tahsin, kurduğu sisteme karşı çıkan Cesur’la, tanışmak isteyecektir. Artık onda hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkında olup, büyük savaşın kapısına geldiğini bilmektedir. Cesur, herkesi değiştirmeye başlamıştır. Öncelikle Sühan, evlenme kararı aldığı Bülent’e, karşı hisleri değişmektedir, bütün duyguları alt üst olmuştur.

Kasaba da düzenlenen geleneksek Tahsin’in, doğum günü partisi bütün taşları yerinden oynatacaktır. Cesur, orayı yakarak sadece bir mesaj vermek ister. Böylelikle Tahsin, yeni düşmanının kim olduğunu öğrenecektir.

cesur ve güzel 1.bölüm

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir