Cesur Ve Güzel 1.Bölüm 3.Fragmanı

Cesur Ve Güzel 1.Bölüm 3.Fragmanı ile Cesur’un, kasabaya geliş amacını, babasının hayatını mahveden Tahsin Korludağ’dan, alacağı intikamını konu haline alacaktır.

cesur ve güzel 3.tanıtımı

Nihayet beklenilen gün gelmiştir. Seneler boyunca arzusunu kurduğu Tahsin’den, intikam alma duygusuyla gelişen Cesur, Korludağ, kasabasına yerleşmek için harekete geçmiştir. Bomba gibi düşerken ilk tanışması ise Sühan’la, gerçekleşecektir. Atlara binmeyi çok seven kasabanın en güzel kızı o gün huysuzlanan, henüz hazır olmayan atlarından birisiyle gezintiye çıkmıştır. Sürerken kontrol edilemez hale gelirken ikisini de uçurumun dibine doğru götürmekteydi. Cesur, ise o arada tesadüfen arabasıyla geçtiğinde onlarla karşılaşır. Sühan’ı, kurtarmak için koşuşturma, adrenalin dolu anlar yaşanacaktır. Sonunda kurtarmayı başarırken artık Sühan, canını borçlu, ilk görüşte gördüğü yabancıya aşık olmuştur..

Bütün gözleri üzerine toplayan Cesur’un, kim olduğu herkes tarafından merak edilmektedir. Kısa zaman içerisinde ise Tahsin’in, büyük düşmanlarından birisinin oğlu olduğu ortaya çıkar. Bunda büyük çatışmaların, entrikaların, zekice planlamaların canlanacağı anlamına gelmektedir. Cesur, yıllar boyunca üstünde durduğu intikamına karşı tek hesaba katmadığı olay ise Sühan, olacaktır.

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir