Cesur Ve Güzel Yayın Tarihi Belli Oldu!

cesur ve güzel yayın tarihi

Merakla beklenilen dizi Cesur Ve Güzel Yayın Tarihi Belli Oldu! Daha uzun zaman zarfında başlamasını beklememize rağmen, bu gelişme gittikçe çoğalan kitleye sahip dizinin hayranlarına büyük sürpriz olmuştur. Öncelikle günü üzerinde yorumlamak istiyorum. Perşembe, güçlü bir proje için doğru gün kararı gibi durmaktadır. Dizi sektörünün en heyecanlı günü olacağını düşündüğümüz Perşembe’nin, Cesur Ve Güzel Dizisinin koyulması Star Tv, tamamen o günü kazanmasını istediğinden kaynaklanmaktadır.

Yayın tarihine de çok az zaman kaldığını 10 Kasım, sizlerle buluşacaktır. Böylelikle yayınlanma tarihi belirlenmiş olup, bütün merakları gideren ekibimize öncelikle teşekkürü borç bilmeliyiz. Böylesine kaliteli dizinin erken başlayacağını öğrenmenin mutluluğu da farklı yansımaktadır.

Üstelik Ay Yapım’ın diğer sürpriz açıklaması ise 2.Tanıtım Fragmanında yayınlanacağıdır. Lütfen takipte kalıp, ilk izleyenlerden birisi olma şansını yaşayabilirsiniz. Dizimizin yeni fragman bugün yayınlanması beklenilmektedir.

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir