Cesur Ve Güzel Hangi Gün Olacak?

Ekranlara gelmesi merakla beklenilen Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstünü, bir araya getiren fenomen dizi Cesur Ve Güzel, Star Tv de başlayacağı duyuruldu. Dizi sektörünün önde gelen yapımcısı Ay Yapım’ın, önderliğinde Hangi Gün yayınlanacaktır?

cesur ve güzel hangi gün

2017’ye giriş yapılmadan, Aralık ayında başlayacağı planlanan Cesur ve güzel dizisi kanalımızın kararında olacak gün seçimini teori fikirlerimizi kullanarak, tahminen ne zaman olacağını tartışmak istiyoruz. Yayın akışını incelediğimizde en uygun zaman olarak hafta sonu görülse de, böylesine güçlü diziyi, iddialı rakiplerin olduğu gün de yayınlanacağını düşünmekteyim. Buna en iyi örneği Perşembe‘ye, uygun görürken büyük ihtimaller doğrultusunda Perşembenin adı bundan sonra dizimizin ismini alarak, gündemini de o belirleyecektir. Eşsiz senaryosuyla bizce yılın fazla izlenilen projeleri arasında olacaktır. Rakiplerine korku salmayı başarmasının en büyük nedeni kalite kokmasından kaynaklanmaktadır.

Cesur Ve Güzel izle başlangıcında en fazla kitleye hitap edebileceği gün belirlenmek zorundadır. Kanalımız kesinlikle riske atmayarak, eğer doğru kararı verebilirse seyirciler ilk şansını vererek tahta tırmanacağından eminiz.

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir