Cesur Ve Güzel 1.Fragmanı

Merakla beklenilen yeni sezonun dizi sektöründe gündemini değiştirecek Cesur Ve Güzel 1.Tanıtım Fragmanı yayınlanmıştır. Fragman başrol oyuncularımız yer alırken Cesur, Süphan’ın aksiyon dolu ilk karşılaşmalarında ki sahneye yer verilmiştir.

cesur ve güzel 1.fragmanı

Cesur Ve Güzel Dizisi tanıtımıyla beraber yayınlanacağı ay böylelikle belli olmuştur. Kasım’da, televizyon buluşacağı böylelikle kesinleşirken, kafamızda ki bir çok soru işarete de yanıt bulabileceğimiz tarzdan teaser olması hepimizi ayrıca sevindirmesine neden olmuştur. İlk Fragman izlenimlerinde kaçan, kovalanır sözü tam anlamıyla uymaktadır. Süphan’ın, At koşuştururken Cesur, freni patlamasıyla beraber ikisi büyük korku dolu anlar yaşamıştır. Süphan, yalnız korktuğundan dolayı olay yerinden kaçmak zorunda kalmıştır. Cesur, ise tam tersi onu takip ederek özür dilemek isterken, bütün olaylar orada kopmaya başlar.

Cesur Ve Güzel izle ilk fragmanında çiftimizi birbirlerine yakıştırdınız mı? Gerçekten epey uyumlu durmaktadırlar. Yakıştırdıysanız veya tersini düşünmekteyseniz yorum yapabilirsiniz!

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir