Cesur Ve Güzel 1.Bölüm 2.Fragmanı

Her şey Cesur’un, Sühan’ı ölümden kurtarmasıyla başlayacaktır. Cesur Ve Güzel 1.Bölüm 2.Fragmanı yayınlanmıştır. Bir kadın asla canını kurtaran adama kayıtsız kalamaz!

cesur ve güzel 2.tanıtımı

Atlara olan sevgisi paha biçilmez olan Sühan, bu sefer bindiği at’ın huysuzlanmasıyla neredeyse ölümle burun buruna gelmiştir. Cesur, o sırada oradan tesadüf üzeri geçen birisiydi. Herkesin farkında olmadığı olay ise aslında önceden planlanmış olaydı. Amacı Sühan’ın, ailesine yakın olabilmek, yeni yerleşeceği kasaba da dikkatları üzerine toplamaktı. Peki bunu neden yapmıştı?

Yıllar sonra alevlenen intikam öyküsü! Sühan, sürekli aklından çıkaramadığı Cesur’u, içinde büyütmeye başlayacaktır. Daha yakından tanımak için tesadüflere dayalı olarak karşısına çıkar. Bunda ailesinde kısa süre dikkatleri üstüne çekmesine neden olmuştur. Bu gizemli kişi Cesur’u, çözmek için herkes araştırmaya başlayacaktır. Hakkında hiç bir bilgi toplanamayacak. Cesur Ve Güzel Dizisi karakterlerinin gizemi, macerasıyla Star Tv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. İşte o yeni fragmanın sürükleyiciliğine hayran kalacaksınız.

Cesur Ve Güzel 2.Tanıtım Fragmanı

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir