Sezin Akbaşoğulları Cesur Ve Güzel Kadrosunda!

Giderek zenginleşmeye başlayan kadromuza dün itibaren kamuoyuna açıklanarak Sezin Akbaşoğulları‘da, Cesur Ve Güzel Dizisine dahil oldu. Sevilen oyuncumuzu zaten bir çok projeden geçen sene eminiz siması olarak hatırlayacaksınız. Uzun zaman ekranlara, tiyatroya emek veren oyuncumuz bu sefer dizi de kötü karakterle karşımıza çıkacaktır. Onun takıntısı olduğu kişi ise Cesur, tek düşmanı da Sübhan’dır,

Akbaşoğulları, dizinin heyecanını üst düzeye taşıyacak isimlerdendir. Kötü karakterine epey uyum sağlayacağı kanaatındayız. Kendisi yaptığı açıklamalarda zaten dizi yapımcılarından teklif geldiğinde direk kabul etmiş, ilk yapması gereken ise karakterinin senaryosunu okumak olmuştur. Öylesine hayran kaldığını söylemiş ki, kendi hırçın kişiliğini yansıtması Cesur Ve Güzel zekice hazırlanan senaryosuna da hayran kaldığını belirtmiştir.

Cesur Ve Güzel Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

1981 yılında 22 Nisan, İzmir’de, dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa henüz lise yıllarında başlayarak tiyatro ekibiyle çeşitli oyunlarda yer alarak, kısa zaman içerisinde oyunculuk hünerlerini çok gelişmiştir. Üniversitesini de böylelikle Tiyatro bölümünü seçerek okumuştur. Şuan profesyonal oyuncu olmayı başardı.

Cesur Ve Güzel Dizisi Sezin Akbaşoğulları Resimleri

cesur ve güzel sezin

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir