Cesur Ve Güzel Tamer Levent Kadroya Katıldı!

Heyecan artışı başlıyor! Cesur Ve Güzel, gelişmeleri giderek belirginleştikçe, hayranlarını inanılmaz derece de merak salmayı başararak, istediği ilgiyi görmeyi henüz çekimleri başlamadan sosyal medya üzerinden gösterilmeye devam etmektedir. Dizinin böylesine büyük ilgiye maruz kalması inanılmaz olduğunu açıkcası belirtmeliyiz. Zenginleşen kadrosuna ise katılan diğer isimlerden bir tanesi ise Tamer Levent, Olmuştur. Dizinin gelişmelerinde önemli rol oynayacak.

Onun hikayesi şöyle gelişecektir. Sahip olduğu güzeller güzeli kızı ölümle burun buruna gelmiştir. Kasabaya gelen gizemli kişi tarafından kurtarılmıştır. Bundan sonra ise onu oğlu olarak görerek, büyük değer vermiştir. Bunca sene yaşadığı oğul özlemini de böylelikle giderecektir. Bilmediği tek olay ise kasabaya sonradan yerleşen kişinin sadece ondan intikam almak için her şeyi senaryolandığıdır. Böylelikle ailesinin içine girerken ortalık entrika, sırlar ve aşk yuvasına dönecektir.

Cesur Ve Güzel Dizisi oyuncuları arasında deneyimli bir isimi görmek bizleri mutlu etti. Konusu da giderek detayları açığa çıkmaya başlıyorken yakın zamanda bütün karakterlerinin ince detaylarını da yazacağız. Takipte kalın!

Cesur Ve Güzel Tamer Levent, Oyuncu Kadrosunda!

cesur ve güzel tamer levent

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir