Cesur Ve Güzel 1.Bölüm

Cesur Ve Güzel 1.Bölüm Ekim ayında giriş yapacaktır. Reklam çekimlerini hala sürdüren oyuncularımızın, işleri tamamlandığında gelecek ay’ın başına doğru tanıtımla da kavuşacaksınız. Sürekli zenginleşen kadrosunda ise yeni isimlerde açıklanarak, onlara ayrıntılı bilgiler sunmayı sürdüreceğiz.

cesur ve güzel 1.bölüm

Cesur, yakışıklığıyla herkesi etkilemeyi başaran, bundan öte de delikanlı karakterine bürünerek dürüst, dik başlı kişiliğe sahiptir. Şehir hayatında istediğini bulamadığından dolayı ailesinden ona yadigar kalmış eski kasabalarına yerleşerek, içinde saklı olan bir aile sırrını da çözmeye çalışacaktır. Kendini bulmaya çalıştığı kasaba da Sübhan, adında bir kızla tanışarak aşık olacaktır. Birbirlerini tanıdıkça sevmeye başlarlarken Cesur’un, küçük kasaba geliş nedeni kısa süre de herkes tarafından duyurulmaya, öğrenmeye başlandığında Sübhan’ın, ailesiyle, kendi ailesinin can düşmanı olduğu ortaya çıkmıştır. İmkansız aşk, aksiyon, bir o kadar da gizemli senaryosuyla ilk bölümüyle gündemi değiştirecek kadar kalitesini ortaya koymayı başaracaktır.

Cesur ve Güzel izle giriş bölümü böyle gelişirken, milyonlarca takipçilerine de sormak istediğimiz diziden beklentilerinizi, görüşlerinizi ve nasıl işlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız yorum panelinden belirtebilirsiniz.

About cesurveguzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir